Rekreační Středisko Svojanov Motýlek :::

Rekreační Středisko Motýlek / Svojanov

V termínu od 1.8. do 8.8.2015 je volná malá chatka/pro 4 osoby + jedna 6-ti lůžková chatka/ pro 6 osob.

Rekreační areál MOTÝLEK
se nachází nedaleko od Moravské Třebové v překrásné rekreační oblasti Svojanova, jedné z oblastí s nejčistším ovzduším v České republice.

Areál nabízí celoroční ubytování v chatkách vybavených zařízenou kuchyňkou, sprchovým koutem, krbem s možností grilování a ostatním zařízením. Pobyt domácích zvířat není možný.

Svojanov Rekreační areál Motýlek ubytování :
Rekreační areál nabízí k ubytování 5 osmilůžkových chatek, 8 čtyřlůžkových chatek a 2 šestilůžkové. Osmilůžkové chaty mají tři ložnice a jsou vybaveny televizí, automatickou pračkou a myčkou na nádobí. Čtyřlůžkové chaty mají vybavenou kuchyň, mají jednu ložnici, sociální zařízení a šestilůžkové chaty mají dvě obytné místnosti a stejné vybavení jako čtyřlůžkové. Všechny chatky jsou s možností přistýlky. 

Rekreační areál Motýlek Svojanov služby :
Součástí areálu je parkoviště, víceúčelové hřiště, centrální bazén a altán s občerstvením (v sezóně). Nabídka míst také pro stany a karavany. Stravování vlastní nebo možnost v hotelu (200 m od areálu).

Dovolená Rekreační areál Motýlek ubytování v okolí Moravské Třebové :
Okolí nabízí množství kulturně zajímavých míst, hustou síť turistických stezek, kvalitní cyklotrasy zejména pro horská kola, koupaliště, možnost rybaření, v zimě za dobrých sněhových podmínek běžecké tratě. 30 km od areálu je lyžařský vlek. Možnost jízdy na koni. Lety horkovzdušným balónem, popř. sportovním letadlem.

Rekreační areál Motýlek ubytování Svojanov navigace :
Od Moravské Třebové nebo Mohelnice - Za Moravskou Třebovou asi 2 km odbočíte směr Borušov, Maletín. Projedete obcí Borušov, dále pořád přes kopec. Vyjedete přímo ve Svojanově, kde po levé ruce budete mít Rekreační areál MOTÝLEK.

Rekreační Středisko Svojanov Motýlek - K hotelu přísluší parkovištěRekreační Středisko Svojanov Motýlek -  je k dispozici letní terasaRekreační Středisko Svojanov Motýlek - tenis -poblíž hoteluRekreační Středisko Svojanov Motýlek - krytý bazén v hotelu.Rekreační Středisko Svojanov Motýlek - Televize umožňuje příjem satelitních programůRekreační Středisko Svojanov Motýlek - Pokoje jsou vybaveny televizoremRekreační Středisko Svojanov Motýlek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouRekreační Středisko Svojanov Motýlek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Rekreační Středisko Motýlek, Svojanov 16 u Moravské Třebové
Svojanov 57101 Česká Republika
Pension-Svojanov-Motylek@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
Rekreační Středisko Motýlek ubytování Svojanov Aktuální počasí ::: mlha

Nevyhovuje Vám toto rekreační středisko? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky: